I to nazywasz zupą??
Autor: mistrz_patelni
01 sierpnia 2008, 11:56

Dzisiejszy dzień mhhm? Nie wiem od czego zacząć? Rano, sorry bardzo rano przyszła do mnie jakaś pani i przyłożyła mi w czoło jakąś przyssawką. Podobno w ten sposób mierzy się teraz gorączkę. Po tak miłym przebudzeniu w szpitalu nadchodzi czas na śniadanie. I tu was zaskoczę, mimo wyremontowanego oddziału szpitalnego kuchnia, kucharek chyba nikt nie ruszył. Otrzymałem 3 kromki czegoś jak chleb, jedną kosteczkę masła i 3 poszarpane kawałki czegoś wędlino podobnego. Jak się pewnie domyślacie nie najadłem się, ponieważ kazano mi się udać na badania nad czczo. Kiedy wróciłem z badań moja porcja została widocznie zakwalifikowana do odstrzału, ponieważ jej już nie było.

Zadzwoniła mama jak mi, odpowiedziałem do d***. Myślałem, że tym ją oderwę od pracy ale matki widocznie są na to uodpornione. Tak czy inaczej dzisiaj nie wpadła w odwiedziny. Wróćmy do naszego głównego tematu.

Do obiadu nic się nie działo. Naprawdę nic!

Obiad hahhahhahaahahahahahahah!!!!

Tego jeszcze nie było! Z resztą sami zobaczcieL

Zupa tak! Była to marchewka z czymś, reszty nie zidentyfikowałem niestety. Ale cóż, najlepszy był kompot zdecydowanie. Po takiej zupie o drugie danie już nie poprosiłem.

Po tak obfitym obiedzie liczyłem na dalszy ciąg atrakcji związanym z moim pobytem w szpitalu: pobieranie krwi, badanie ciśnienia ale nic się nie działo. Czekałem na kolację.

Na kolację chyba odnalazło się moje śniadanie ponieważ była znowu szynko podobna papka i 3 kromki chleba. No nic, czas iść spać!

 

 

 

01 sierpnia 2008
mam nadzieje ze to scisle tajne, odkryte przez sluzbe zdrowia "Cos" okaze sie pomylka, a Twoj pobyt w szpitalu faktycznie minie jak zly sen :)

Dodaj nowy komentarz